Sekmadienį Italijos „Serie A“ čempionate sužaistos šešios rungtynes. Ir toliau sėkmingai savo atotrukį didina lygos lyderiai – „Juventus“, bei „Napoli“ klubai.

„Juventus“ išvykoje 4:0 nugalėjo „Chievo“ futbolininkus. Formą atgavęs Alvaro Morata čempionams pelnė du įvarčius, po įvartį pridėjo Paulis Pogba su Alexiu Sandro. Po pergalės „Juventus“ su 48 taškais išlaikė antrą poziciją, o nuo „Napoli“ futbolininkų atsilieka dviem taškais.

Savo ruoštu „Napoli“ namuose taip pat sutriuškino savo varžovus, „Empoli“ futbolininkus rezultatu 5:1. Pirmieji įvartį 28-ą minutę pelnė svečiai, tačiau jau po 5 minučių rezultatą išlygino rezultatyviausias „Serie A“ žaidėjas G.Higuain, o 37-ą minutę L.Insigne „Napoli“ ekipą išvedė į priekį. Antrajame kėlinyje du įvarčius pelnė J.Callejon, o po to pačio J.Callejon smūgio „Empoli“ gynėjas M.Camporese kamuolį pasiuntė į savus vartus.

„Napoli“ ir „Juventus“ fanams tai nebuvo vienintelė pergalė šiandien. Trečioje vietoje esantis „Fiorentina“ futbolininkai nesugebėjo įveikti 16-oje pozicijoje esančios „Genoa“ ekipos ir nuo „Napoli“ komandos atsilieka jau 8-iais taškais.

Visi rezultatai:

"Chievo" 0:4 "Juventus"

6' Alvaro Morata [0:1]

40' Alvaro Morata [0:2]

61' Alex Sandro [0:3]

67' Paul Pogba [0:4]

"Bologna" 3:2 "Sampdoria"

12' Anthony Mounier [1:0]

24' Godfred Donsah [2:0]

54' Luis Muriel [2:1]

80' Joaquin Correa [2:2]

88' Mattia Destro [3:2]

"Genoa" 0:0 "Fiorentina"

"Napoli" 5:1 "Empoli"

28' Leandro Daniel Paredes[0:1]

33' Gonzalo Higuain [1:1]

37' Lorenzo Insigne [2:1]

52' Michele Camporese – į savus vartus [3:1]

84' Jose Maria Callejon [4:1]

88' Jose Maria Callejon [5:1]

"Torino" 0:0 "Hellas"

"Udinese" 0:0 "Lazio"

43' Danilo ("Udinese") – antra geltona kortelė

85' Alessandro Matri ("Lazio") – raudona kortelė