Šakių „Vyčio“ (22/7) komanda nors ir nelengvai, bet pratęsė pergalių seriją iki dvylikos. Nerijaus Zabarausko auklėtiniai svečiuose 65:64 susitvarkė su „Mažeikiais“ (21/8).

Laimėję šį mačą šakiškiai užkopė į antrąją Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) turnyrinės lentelės poziciją.

Kaip ir buvo galima tikėtis, visą mačą dvi pajėgios NKL komandos kovojo įnirtingai. Pirmoje rungtynių pusėse mažeikiškiai sugebėjo įgauti persvarą (21:13), kuri greitai tapo dviženkle – 34:21. Vis tik prabilti sugebėjo Dominykas Domarkas, Ernestas Serkevičius bei Vidmantas Sragauskis, tad skirtumas sumažėjo iki 6 taškų – 30:36.

Po didžiosios pertraukos „Vytis“ ėmė demonstruoti geresnį žaidimą bei rezultatą ne tik išlygino, bet ir persvėrė – 41:39. Likus žaisti kiek mažiau nei 4 minutes šakiškiai turėjo 4 taškų persvarą (59:55), taiklus buvo ir Ignas Vaitkus, bet atsikvėpti laiko nebuvo. Kostas Jonuška smeigė tritaškį, vėliau ir dar vieną, o Arvydas Gydra pataikė baudų metimus – 63:65. Liko 15 sekundžių, per jas K.Jonuška po D.Domarko pražangos dar spėjo pataikyti vieną baudą, tad „Vytis“ išnešė sveiką kailį – 65:64.

„Vytis“: I.Vaitkus 15, P.Beliavičius ir D.Domarkas – po 13, K.Brusokas 10 (10 atk. kam., 8 išpr. praž.), V.Sragauskis 7.

„Mažeikiai“: K.Jonuška 18, Š.Vingelis 15, E.Šaulys 11, D.Kumelis 8 (9 atk. kam.).