2015-2016 metų Anglijos futbolo lygos taurės (League Cup) turnyro finale žais „Liverpool“ ir „Manchester City“ klubai.

Tai paaiškėjo po trečiadienį sužaistų atsakomųjų pusfinalio rungtynių, kuriose „Manchester City“ futbolininkai namuose 3:1 (1:1) nugalėjo „Everton“ komandą ir atsirevanšavo jau už nesėkmę svečiuose 1:2.

Susitikimą sėkmingiau pradėjo svečiai, kuriuos į priekį išvedė Rossas Barkley'us (18 min.), tačiau netrukus Fernandinho (24 min.) išlygino rezultatą, o antrajame kėlinyje po įvartį į svečių vartus įmušė Kevinas De Bruyne'as (70 min.) ir Sergio Aguero (76 min).

Po metų pertraukos ketvirtą kartą į šio turnyro finalą patekusi „Manchester City“ vienuolikė anksčiau trofėjumi džiaugėsi tris kartus – 1970, 1976 ir 2014 metais.

Antradienį atsakomosiose pusfinalio rungtynėse „Liverpool“ futbolininkai tik po baudinių serijos 6:5 įveikė „Stoke City“ ekipą ir į šio turnyro finalą po ketverių metų pateko jau dvyliktą kartą.

Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi 1:0 (1:0) „Stoke City“ ekipos pergale, o kadangi pirmąjį susitikimą svečiuose tokiu pat rezultatu – 1:0 – laimėjo „Liverpool“ komanda, teko žaisti pratęsimą per kurį niekam pasižymėti nepavyko.

„Liverpool“ klubas lygos taurę laimėjo aštuonis kartus – 1981-1984, 1995, 2001, 2003 ir 2012 metais.