Dvidešimt antrą pralaimėjimą 46-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse patyrė šeštąją vietą keturiolikos komandų Vakarų konferencijoje su 54 taškais užimantis San Chosė „Sharks“ klubas, kurio gretose jau devintą mačą iš eilės dėl traumos praleido Dainius Zubrus.

Sekmadienį namuose 17,5 tūkst. žiūrovų akivaizdoje „Sharks“ ledo ritulininkai po pratęsimo 2:3 (0:0, 1:0, 1:2, 0:1) turėjo pripažinti ketvirtojoje pozicijoje Vakarų konferencijoje esančios Los Andželo „Kings“ (63 taškai) komandos, kuri iškovojo 30-ą pergalę per 48 mačus, pranašumą.

Iš viso šiame sezone 37-erių metų puolėjas D. Zubrus sužaidė 17 rungtynių, kuriose pelnė 1 įvartį, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 10 baudos minučių.

Sekmadienio mače įvarčius arenos šeimininkams pelnė Joe Pavelskis (23:39) ir Loganas Couture'as (51:42), o „Sharks“ vartininkas Martinas Jonesas atrėmė 29 svečių metimus iš 32.

Svečių gretose įvarčiais pasižymėjo Drew Doughty'is (46:30), Vincent'as Lecavalier'as (59:47) ir Marianas Gaborikas (64:06), o „Kings“ vartininko Jhono Enrotho sąskaitoje – 30 atremtų arenos šeimininkų metimų iš 32.

„Sharks“ klubas pratęsė savo ilgiausią nuo 2014 metų kovo mėnesio rungtynių seriją, kuriose pelno taškus, iki devynerių – 7 pergalės, 1 nesėkmė po baudinių serijos ir 1 pralaimėjimas po pratęsimo.

Likusiuose sekmadienio NHL reguliariojo sezono mačuose sėkmė lydėjo arenų šeimininkus:

Otavos „Senators“ – Niujorko „Rangers“          3:0

Karolinos „Hurricanes“ – Kalgario „Flames“      5:2

Čikagos „Blackhawks“ – Sent Luiso „Blues“       2:0