Sekmadienį buvo sužaistos dvi „Premier“ lygos 23 turo rungtynės. „Emiratų“ stadione susitiko amžini priešininkai iš Londono, „Arsenal“ ir „Chelsea“ ekipos. Išvykoje žaidę Londono „Chelsea“ šventė pergalę rezultatu 1:0 (1:0).

Ilgai lauktame derbyje favoritais buvo laikomi dėl „Premier“ lygos titulo kovojantys Londono „Arsenal“ futbolininkai. Visgi rungtynės šeimininkams prasidėjo tragiškai. 18-ąją minutę „Arsenal“ centro gynėjas Per‘as Mertesackeris šiurkščiai prasižengė prieš Diego Costa ir užsidirbo raudoną kortelę. „Arsenal“ treneris Arsenas Wengeras reaguodamas į įvykius vietoj vienintelio puolėjo Olivierio Giroud išleido gynėją Gabriel, tačiau jau po minutės D.Costa išvedė mėlynuosius.

Didžiąją antrojo kėlinio dalį jautėsi, kad „Chelsea“ žaidžia daugumoje, tačiau antro įvarčio pelnyti nesugebėjo. Likus žaisti apie 15-ą minučių „Arsenal“ kilo į lemiamą šturmą. Šeimininkai kūrė vieną ataką po kitos, tačiau pasijautė tikro puolėjo nebuvimas. Smaigalyje vis atsidurdavo saugai, kurie nesugebėdavo sėkmingai užbaigti atakų. Savo progų neišnaudoję kanonieriai privalėjo pripažinti jau antrą pralaimėjimą prieš „Chelsea“ šį sezoną.

Po pergalės „Chelsea“ futbolininkai pakilo į 13-ą vietą, bei turi 28 taškus. „Arsenal“ su 44 taškais nukrito į 3-ą vietą ir nuo lyderių Leicester „City“ futbolininkų atsilieka trim taškais.