Sekmadienį „Anfield“ stadione į kovą stojo amžini priešininkai, „Liverpool“ ir Mančesterio „United“ klubai. Pergalę rezultatu 1:0 (0:0) šventė išvykoje žaidę „United“ futbolininkai.

Nuo pat rungtynių pradžios iniciatyvos ėmėsi „Liverpoolio“ ekipa ir Mančesteris buvo priverstas galvoti tik apie gynybą. Nesužaidus ne pusės kėlinio šeimininkai turėjo tris auksines galimybes išsiveržti į priekį, tačiau jomis nepasinaudojo. Nepaisant „Liverpoolio“ spaudimo visą kėlinį abi komandos į rubines išėjo nepelnę įvarčių.

Jurgeno Kloppo auklėtiniai grįžę po pertraukos ir toliau ieškojo progos pelnyti pirmąjį įvartį, tačiau Davidas De Gea puikiai saugojo vartus. 78-ąją minutę retoje atakoje svečiai sugebėjo pelnyti įvartį. Iš pradžių vartų konstrukcija išgelbėjo „Liverpoolio“ vartus saugius nuo M.Fellaini smūgio su galva, tačiau kamuolys nukrito tiesiai W.Rooney po kojomis, o šis kamuolį nesunkiai pasiuntė į vartus.

Po pergalės Mančesterio „United“ klubas pakilo į 5-ąją poziciją, bei turi 37 taškus. „Liverpool“ klubas su 31 tašku tenkinasi 9-ąją poziciją.