Septintą kartą Pietų Amerikoje vykstančio XXXVI Dakaro ralio vienuoliktajame etape Argentinoje iš La Riochos į San Chuaną reido dalyviai įveikė 742 km, iš kurių net 431 km sudarė greičio ruožas.

Iš dviejų likusių „Toyota Hilux“ automobiliais važiuojančių ekipažų iš Lietuvos vėl greitesnis buvo Antanas Juknevičius. Jis etape sugaišo 7 valandas 4 minutes 8 sekundes ir užėmęs 34-ą vietą, 4 minutėmis 48 sekundėmis aplenkė 35-ojoje pozicijoje tarp 36-ių jau finišavusiųjų (00:30 val. Lietuvos laiku) ekipažų, likusį Benediktą Vanagą.

Vienuoliktą etapą laimėjo 25-ą pergalę Dakaro etapuose – ir antrą šiemet – iškovojęs Nasseras Al-Attiyah'as („Mini“) iš Kataro. Nugalėtojo titulą ginantis Kataro lenktynininkas finiše 5 minutėmis ir 52 sekundėmis aplenkė devyniskart pasaulio autoralio (WRC) čempioną prancūzą Sebastieną Loebą („Peugeot“), bei 7 minutėmis – trečią vietą užėmusį suomį Mikko Hirvoneną („Mini“).

Bendroje lenktynių įskaitoje po vienuolikos etapų aukščiau iš lietuvių esantis Benediktas Vanagas nukrito į 26-ą vietą ir daugiau nei 3 valandomis lenkia į 28-ąją poziciją smuktelėjusį Antaną Juknevičių.

Automobilių įskaitos lyderiu liko ketvirtą vietas etape užėmęs vienuolika kartų Dakare triumfavęs (penkissyk su automobiliu ir šešissyk su motociklu) prancūzas Stephane'as Peterhanselis („Peugeot“), kuri pranašumas prieš antroje vietoje likusį Nasserą Al-Attiyah'ą („Mini“) iš Kataro sumažėjo iki 51 minutės ir 55 sekundžių.

Motociklininkų klasėje vienuoliktąjį etapą laimėjo antrą pergalę šiemet iškovojęs prancūzas Antoine'as Meo (KTM), 18 sekundžių aplenkęs bendrosios įskaitos lyderio poziciją sustiprinusį australą Toby Price'ą (KTM).

Beveik tris minutes etapo nugalėtojui pralaimėjęs trečias buvo čilietis Pablo Quintanilla („Husqvarna“).

Po vienuoliktojo etapo bendroje įskaitoje pirmaujančio australo Toby'io Price'o (KTM) pranašumas prieš antroje vietoje esantį slovaką Stefaną Svitko (KTM), kuris ketvirtadienį liko septintas, išaugo iki 35 minučių ir 23 sekundžių.

Penktadienį Dakaro reido dalyvių dvyliktajame etape Argentinoje iš San Chuano į Vilją Karlos Pasą teks įveikti ilgiausią šiemet – 931 km – etapą, kurio greičio ruožo ilgis 481 km.