Anglijoje ir toliau tęsiasi „Premier“ lygos maratonas. Pirmadienį buvo sužaistos aštuonios devyniolikto turo rungtynes.

Giedriaus Arlauskio „Watford“ klubas namuose patyrė skaudžią nesėkmę.

„Vicarage Road“ stadione susitiko „Watford“ ir Londono „Tottenham“ klubai. Puikiai gynyboje žaidžiančios komandos nusprendė žaisti atakuojantį futbolą, o jis pasiteisino svečiams iš Londono, kurie šventę pergalę rezultatu 2:1 (1:1).

Pirmajame kėlinyje kiek geriau atrodė „Tottenham“ ekipa, kuri pirma ir pelnė rungtynių įvartį. 17-ąją minutę Erikas Lamela priėmęs originalų sprendimą smūgiavo iš po varžovo kojų ir tiksliu smūgiu nepaliko vilčių „Watfordo“ vartininkui. Heurelho Gomesui. Visgi atsigavę šeimininkai dar pirmajame kėlinyje išlygino rezultatą, kai 14-ąjį šio sezono savo įvartį pelnę Odionas Ighalo.

Antrasis kėlinys prasidėjo „Tottenham“ dominavimu, tačiau londoniečiams įvarčio pelnyti niekaip neišėjo. „Watford“ futbolininkams ilgai būnant be kamuolio truko kantrybė ir vis dažniau pradėjo pažeidinėti taisykles. 63-ąją minutę Nathanas Ake už grubią pražangą gavo raudoną kortelę, o „Watford“ puolėjai T.Deeney ir ir O.Ighalo už kalbas gavo geltonas korteles. Visgi kortelių lietus atgaivino šeimininkus ir šie pradėjo atakuoti tačiau iki įvarčių trukdavo tik trupučio sėkmės, o 89-ąją minutę „Tottenham“ futbolininkai surengė retą ataką, kurios smaigalyje atsidūrė Pietų Korėjietis Son Heung-Min, kuris nuginklavo H.Gomesą ir išplėšė pergalę.

„Tottenham“ klubas po 19 turų turi 35 taškus ir užima 3-ąją vietą. „Watford“ futbolininkai su 29 taškais rikiuojasi 7-oje vietoje.

Londono „Arsenal" po pergalės pakilo į 1-ąją vietą.

Namuose žaidę „kanonieriai“ užtikrintai nugalėjo lygos naujokus, „Bournemouth“ futbolininkus rezultatu 2:0 (1:0). Nuo rungtynių pradžios situaciją kontroliavę šeimininkai 27-ąją minutę išsiveržė į priekį. Po kampinio smūgiu su galva į vartus kamuolį pasiuntė „Arsenal“ gynėjas Gabriel. Antrajame kėlinyje vaizdas nesikeitė, o 63-ąją minutę po puikios Mesuto Ozilo ir Olivierio Giroud atakos kamuolys „Bournemouth“ vartuose atsidurė antrą kartą. Atakos smaigalyje atsidūrė M.Ozil.

Po pergalės londoniečiai pakilo į 1-ąją vietą ir turi 39 taškus, tiesa antroje vietoje esantis Leicester „City“ futbolininkai dar nesužaidė 19-ojo turo rungtynių. „Bournemouth“ futbolininkai nukrito į 16-ąją vietą ir yra surinkę vos 20 taškų.

Londono „Arsenal“ 2:0 „Bournemouth“

27' Gabriel [1:0]

63' M. Ozil [2:0]

Mančesterio „United“ 0:0 Londono „Chelsea“

„West Ham“ 2:1 Southampton

13' C. Jenkinson - į savus vartus [0:1]

69' M. Antonio [1:1]

79' A. Carroll [2:1]