Kol daugelis aukščiausių Europos lygų klubų šventiniu laikotarpiu ilsisi, Anglijos „Premier“ klubai ir toliau žaidžia. Pirmieji ant vejos žengė Stoke „City“ ir Mančesterio „United“ futbolininkai. Pergalę rezultatu 2:0 (2:0) šventė šeimininkai, Stoke futbolininkai.

2-ąją Kalėdų dieną „The Britannia“ stadione susirinkę žiūrovai galėjo džiūgauti, matydami kaip jų palaikoma komanda įrodo savo pranašumą prieš „raudonuosius velnius“. Nuo rungtynių pradžios geriau atrodę šeimininkai jau 19-ąją minutę po tikslaus B.Krkiciaus smūgio išsiveržė į priekį. 26-ąją minutę į svečių vartus krito antrasis įvartis. M.Arnautovic tolimu šuviu nepaliko vilčių D. de Gea. Per likusį laiką inciatyvą perėmė Mančesterio futbolininkai, tačiau beveik visos „United“ atakos baigdavosi klaida.

Stoke „City“ futbolininkai po 18-os turų yra surinkę 26 taškus ir užima 8-ą vietą. Tuo tarpu Mančesterio „United“ po trečio pralaimėjimo iš eilės nukrito į 6-ąją vietą ir turi 29 taškus. Anglijos spaudoje prieš rungtynes pasirodė pranešimų, jog jeigu šiandien L. van Gaalo auklėtiniai pralaimės, olandas bus atleistas. Pagrindiniu kandidatu į „United“ trenerio postą įvardijamas portugalas Jose Mourinho.