Dešimtą pergalę Ispanijos vyrų krepšinio lygos (Liga Endesa) reguliariojo sezono vienuoliktame ture iškovojo antrąją vietą užimantis bei čempiono titulą ginantis Mardido „Real“ klubas su Jonu Mačiuliu, sekmadienį svečiuose 99:80 (29:24, 22:22, 27:15, 21:19) nugalėjęs vienuoliktojoje pozicijoje esančią Andoros „MoraBanc“ (5 pergalės ir 6 pralaimėjimai) ekipą.

Vos 8 minutes ir 16 sekundžių žaidęs lietuvis pelnė 6 taškus, sugriebė it perėmė po 1 kamuolį bei prasižengė 4 kartus. J. Mačiulis pataikė 1 tritaškį iš 2, vienintelį dvitaškį bei realizavo vienintelį baudos metimą.

20 taškų nugalėtojams pelnė Sergio Rodriguezas, po 12 – Gustavo Ayonas ir Trey'us Thompkinsas.

Šeimininkų gretose išsiskyrė Giorgi Šermadinis (16 tšk.), Vojdanas Stojanovskis (14 tšk.) bei Davidas Navarro (12 taškų).

Aštuoniolikos komandų turnyre pirmauja visas vienuolika pergalių iškovoję Valensijos „Basket“ krepšininkai, svečiuose 74:62 (23:15, 18:17, 21:18, 12:12) nugalėję į dvyliktąją poziciją smuktelėjusią Mariaus Grigonio atstovaujamą Manresos ICL (5/6) ekipą.

18 taškų į lyderio krepšį įmetė Chase'as Simonas, po 10 - Marius Grigonis ir Dejanas Muslis.

Per 31 minutę (30:58) lietuvis pataikė 1 tritaškį iš 4, 2 dvitaškius iš 4 ir visus 3 baudų metimus, sugriebė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei sykį prasižengė.

Nugalėtojams 19 taškų pelnė Justinas Hamiltonas, 17 - Bojanas Dubljevičius, 11 - Antoine'as Diotas.

Septintą pergalę iškovojo penktoje vietoje esanti bei Ovidijaus Galdiko atstovaujama Las Palmo „Herbalife Gran Canaria“ (7/4) ekipa, svečiuose 75:71 (19:22, 8:12, 28:21, 20:16) įveikusi penkioliktojoje pozicijoje atsidūrusį Mursijos UCAM (4/7) penketuką.

Nepilnas 5 minutes (4:48) aikštelėje praleidęs lietuvis pelnė 4 taškus (dvitaškiai 2/2), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį bei kartą prasižengė.

Po 11 taškų prie pergalės prisidėjo Bradas Newley, Sasu Salinas ir Pablo Aguilaras.

Po 13 taškų į nugalėtojų krepšį įmetė Vitoras Benite'as bei Sergejus Liščiukas, 11 - Scottas Woodas.

Šeštą vietą čempionate užima Malagos „Unicaja“ (5/5) komanda su Mindaugu Kuzminsku, o Santjago de Kompostelos „Rio Natura Monbus“ (5/5) klubas su Eimantu Bendžiumi – aštuntas.