Antrą pergalę iš eilės Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo Dainiaus Zubraus atstovaujamas San Chosė „Sharks“ (16 pergalių ir 15 pralaimėjimų) klubas, kuris keturiolikos komandų Vakarų konferencijoje su 33 taškais užima septintąją vietą.

Ketvirtadienį svečiuose 18,9 tūkst. žiūrovų akivaizdoje „Sharks“ ledo ritulininkai po pratęsimo 5:4 (2:1, 0:2, 2:1, 1:0) nugalėjo dvidešimtą nesėkmę per 30 mačų patyrusią bei penkioliktojoje pozicijoje šešiolikos ekipų Rytų konferencijoje esančią Toronto „Maple Leafs“ (27 taškai) komandą.

Per 14 žaidimo minučių (14:07) lietuvis kartą smūgiavo į arenos šeimininkų vartus, blokavo varžovo metimą ir išvengė baudos minučių. Iš viso šiame sezone puolėjo D. Zubraus sąskaitoje per dešimt rungtynių – 1 įvartis, 1 rezultatyvus perdavimas ir 6 baudos minutės.

Įvarčiais prie pergalės prisidėjo Joe Pavelskis (2:01), Patrickas Marleau (11:32), Marcas-Edouardas Vlasičius (43:10), Mattas Nieto (51:49) ir Brentas Burnsas (62:13), o „Sharks“ vartininkas Martinas Jonesas atrėmė 28 arenos šeimininkų metimus.

„Maple Leafs“ gretose įvarčiais pasižymėjo Peteris Hollandas (14:48), Leo Komarovas (24:50), Jamesas van Riemsdykas (39:14) bei Michaelis Grabneris (41:59). Toronto ekipos vartininkas Jonathanas Bernieras atrėmė 26 svečių metimus iš 29, o trečiajame kėlinyje (50:41) jį pakeitęs Garretas Sparksas – 13 metimų iš 15.