Sekmadienį „Premier“ lygoje žaidžiamos trys 16-ojo turo rungtynės. Pirmieji į kovą stojo Birmingamo „Aston Villa“ ir Londono „Arsenal“ futbolininkai. Svečiai iš Londono šventė pergalę rezultatu 2:0 (2:0).

„Arsenal“ futbolininkai į priekį išsiveržė jau 8-ąją rungtynių minutę. „Aston Villa“ gynėjui Alanui Huttonui baudos aikštelėje neleistinai nugriovus Theo Walcottą teisėjas skyrė vienuolikos metrų baudinį, kurį sėkmingai realizavo Olivieris Giroud. Antrasis įvartis į šeimininkų vartus taip pat krito pirmajame kėlinyje. Aaronas Ramsey gynyboje pavogė kamuolį ir pradėjo kontrataką, kurios smaigalyje atsidūrė tas pats A.Ramsey.

Antrajame kėlinyje turėję solidžią persvarą „Arsenal“ klubas iniciatyvą atidavė „Aston Villa“ futbolininkams, tačiau šeimininkai nesugebėjo pelnyti įvarčio nepaisant to, kad atliko net 12 smūgių antrajame kėlinyje. Po pergalės „Arsenal“ futbolininkai bent laikinai pakilo į pirmą vietą, turėdami vieno taško persvarą prieš Mančesterio „City“ ir Leičesterio „City“ futbolininkus, tiesa Leičesterio klubas rytoj žais prieš Londono „Chelsea“. Birmingamo „Aston Villa“ po 16-os turų turi vos vieną pergalę ir su šešiais taškais užima paskutinę vietą.

Visi rezultatai:

Birmingamo „Aston Villa“ 0:2 Londono „Arsenal“

8‘ O. Giroud [0:1]

38‘ A. Ramsey [0:2]

„Liverpool“ 2:2 „West Brom“

21' J. Henderson [1:0]

30' S. Dawson [1:1]

73' J. Olsson [1:2]

90+6' D. Origi [2:2]

Londono „Tottenham“ 1:2 Niukaslo „United“

39' E. Dier [1:0]

74' A. Mitrovic [1:1]

90+3' A. Perez [1:2]