Šeštadienį buvo sužaistos penkios 16-ojo turo „Bundesliga“ rungtynės. Sėkmingai pro pralaimėjimo praėjusią savaitę sužaidę Miuncheno „Bayern“ futbolininkai. Čempionai namuose 2:0 (0:0) nugalėjo lygos naujokus, „Ingolstadt“ futbolininkus.

Bavarai pirmajame kėlinyje atrodė netgi silpniau už savo varžovus. „Ingolstadt“ futbolininkai atliko daugiau smūgių ir į vartų plotą, ir daugiau kėlė kampinių, tačiau pasižymėti svečiams nepavyko. Antrasis kėlinys skyrėsi kaip diena ir naktis. Miuncheno ekipa atliko vieną ataką po kitos, o pirmasis įvartį mušė Robertas Lewandowskis, 65-ąją minutę lenkas atliko savo 15-ąjį tikslų smūgį į vartus šiame „Bundesligos“ sezone. 75-ąją minutę „Bayern“ persvarą įtvirtino Philippas Lahmas.

Po pergalės Miuncheno „Bayern“ futbolininkai toliau liko pirmoje vietoje ir prieš Dortmundo „Borussia“ turi aštuonių taškų persvarą. „Ingolstadt“ turėdami 20 taškų užima vienuoliktą vietą.