Olandijoje prasidėjo tarptautinis plaukimo varžybų turnyras „Amsterdam Swim Cup 2015“ 50 m ilgio baseine, kuriame dalyvauja ir du Lietuvos atstovai – Giedrius Titenis ir Mindaugas Sadauskas.

Penktadienį 200 m vyrų rungtyje krūtine G. Titenis pagrindiniame aštuonių dalyvių finale finišavo trečias (2 min. 13,25 sek.), pralaimėjęs tik norvegui Sverre'ui Naessui (2:13,08) ir olandui Sebui van Lithui (2:13,11).

M. Sadauskas tarp aštuonių 100 m laisvuoju stiliumi dalyvių finišavo penktas – 49,74 sekundės.

Nugalėjo turnyro šeimininkas Sebastiaanas Verschurenas (48,64 sek.), aplenkęs lenką Konradą Czerniaką (48,96 sek.) bei prancūzą Clement'ą Mignon'ą (49,36 sekundės).

G. Titenis Amsterdame turėtų varžytis dar 50 ir 100 m krūtine nuotoliuose, o M. Sadauskas – 50 m distancijoje laisvuoju stiliumi.