Sekmadienį, Niukaslo mieste buvo sužaistos vienos penkioliktojo turo „Premier“ lygos rungtynės. „St. James Park“ stadione susitiko Niukaslo „United“ ir „Liverpool“ klubai. Pergalę rezultatu 2:0 (0:0) šventė Niukaslo „United“ futbolininkai.

Pirmajame kėlinyje abi komandos žaidė blankų futbolą ir neatliko nė vieno smūgio į vartų plotą. Be Coutinho žaidę „Liverpool“ futbolininkai nesugebėjo sukurti pavojingesnių epizodų prie varžovų vartų, o vienintelė pavojinga proga buvo po standartinės situacijos, kai Benteke nesugebėjo iš kelių metrų pataikyti į vartus.

Antrasis kėlinys ir vėl prasidėjo blankiu abiejų komandų žaidimu. Šiek tiek daugiau laisves gavę Niukaslo futbolininkai pradėjo vis dažniau atakuoti, o 69-ąją minutę po Georginio Wijnaldum smūgio į vartus, kamuolys atsitrenkė Liverpulio gynėjui Martinui Skrteliui į koją, o nuo jos į vartus. 79-ąją minutę Liverpulio gynėjas Albertas Moreno pelnė įvartį, tačiau teisėjai užfiksavo abejotiną nuošalę. Per pridėtą laiką G. Wijnaldum padėjo galutinį tašką rungtynėse. Po puikaus Moussa Sissoko reido ir perdavimo olandas nuginklavo Simoną Mignolet.

Po pergalės Niukaslo „United“ pakilo į 18-ąją vietą. „Liverpool“ futbolininkai su 23 taškais liko 7-oje vietoje, tačiau rytoj žaisiantis Liverpulio „Everton“ ir „Crystal Palace“ turės galimybę aplenkti Jurgeno Kloppo auklėtinius. Pirmą vietą užima Leicester „City" futbolininkai su 32 taškais.