Be Dovydo Rediko žaidusi Šakių „Vyčio“ (10/7) komanda patyrė pralaimėjimą Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL), kur išvykoje 77:85 (17:25, 17:24, 17:18, 26:18) neatsilaikė prieš Marijampolės „Sūduvą-Mantingą“ (14/3).

Marijampolės komanda jau pirmame kėlinyje išsiveržė į priekį (19:9), tačiau „Vytis“ nepasidavė ir deficitą apmažino – 17:23. Nors Dominyko Domarko tritaškis rėžė skirtumą iki 4 taškų (25:29), sėkmingai rungtyniavęs Donatas Sabeckis vėl padėjo „Sūduvai-Mantingai“ atitrūkti – 37:27. Marijampoliečių pranašumas augo (49:34), bet ketvirtame kėlinyje „Vytis“ atsigavo.

Šakiškių tritaškiai leido rėžti atsilikimą iki 6 taškų (67:73), o po Marijus Užupio metimo, pataikyto likus kiek daugiau nei 2 minutėms, „Vytis“ atsiliko tik 74:76. Aurimas Birgelis stojo mesti baudų, tačiau pataikė tik vieną (75:76), bet tuomet marijampoliečiams svarbų tritaškį šovė Dovis Bičkauskis. Paskutinė mačo minutė sėkmingesnė buvo „Sūduvai-Mantingai“, tad „Vytis“ pralaimėjo mačą 77:85.

„Sūduva-Mantinga“: D.Sabeckis 16, T.Kliučinykas 15, A.Kieža (9 atk. kam.) ir D.Bičkauskis (7 rez. perd.) – po 14, P.Vaitiekūnas (9 atk. kam.) ir G.Matulis – po 12. „Vytis“: D.Domarkas 16, M.Užupis 14, T.Tamošiūnas 12 (4/4 trit.), K.Brusokas (16 atk. kam.) ir P.Beliavičius – po 11, A.Birgelis 8.