Šakių „Vyčio“ (10/6) komanda atkeršijo Klaipėdos „Naftos-Uni-Akvaservis“ (7/9) ekipai už pralaimėjimą pirmajame Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) reguliariojo sezono rate. Nerijaus Zabarausko auklėtiniai, žaidę be Dovydo Rediko, išsivežė pergalę iš uostamiesčio 83:64 (23:19, 25:23, 21:12, 14:10).

Visą pirmąjį kėlinį virė labai atkakli kova ir „Vyčiui“ buvo sunku atitrūkti. Paulius Beliavičius ėmė vesti šakiškius į priekį, o svaresnę persvarą svečiams įgauti pavyko tik besibaigiant antrajam ketvirčiui – 45:38. Po didžiosios pertraukos „Vytis“ įgavo dviženklį pranašumą (61:47) ir užtikrintai žygiavo pergalės link – 79:59. Mačą „Vytis“ laimėjo 83:64.

„Vytis“: P.Beliavičius 23, D.Domarkas 14 (6 rez. perd.), E.Serkevičius 13, M.Užupis 12, K.Brusokas 9 (10 atk. kam.), M.Pacevičius 6.

„Nafta-Uni-Akvaservis“: V.Chodosovskis 17 (8 atk. kam.), M.Stašys 13, E.Kubilius 6, R.Nacius 5.