Dovydas Redikas toliau rungtyniauja nesustabdomai ir buvo dar kartą išrinktas geriausiu Šakių „Vyčio“ komandos savaitės žaidėju. Gynėjo naudingumo vidurkis siekė 25,5 balo.

Penktadienio kovoje su „Mažeikiais“ jis per 37 minutes pelnė 17 taškų (3/7 dvit., 1/4 trit., 8/9 baud.), atkovojo 7 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 9 pražangas, po 4 sykius prasižengė bei suklydo. Gynėjo sąskaitoje buvo 25 naudingumo balai.

Tuo tarpu šeštadienio rungtynėse D.Redikas per 34 minutes surinko 28 taškus (8/14 dvit., 2/7 trit., 6/6 baud.), sugriebė 9 atšokusius kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, išprovokavo 5 pražangas, 6 kartus suklydo, kartą prasižengė ir surinko 26 naudingumo balus.

Antru naudingiausiu „Vyčio“ savaitės žaidėju tapo Karolis Brusokas (18,5 naud. bal.), už jo nugaros liko Dominykas Domarkas (16 naud. bal.) ir Marijus Užupis (13 naud. bal.).

Priminsime, kad praėjusį savaitgalį „Vytis“ 89:81 įveikė „Mažeikius“, tačiau jau kitą dieną 77:94 krito prieš tuos pačius varžovus.