Aštuonioliktąjį pasaulio „Formulės 1“ čempionato etapą - Brazilijos „Grand Prix“ lenktynes – antrus metus iš eilės sekmadienį laimėjo iš pirmosios pozicijos startavęs „Mercedes“ komandos narys vokietis Nico Rosbergas, kuris su 297 taškais bendrojoje įskaitoje užsitikrino antrąją vietą šiame sezone.

30-metis N. Rosbergas 71 „Iterlagoso“ trasos ratą (305,909 km) įveikė per 1 valandą 31 minutę 09,090 sekundės, iškovojo antrą iš eilės, penktą šiame sezone ir tryliktą pergalę per visą karjerą čempionatų istorijoje.

Antras lenktynėse Brazilijoje finišavo dar spalio mėnesį trečiąjį čempiono titulą užsitikrinęs šio sezono lyderis bei N. Rosbergo komandos draugas britas Lewisas Hamiltonas (363 tšk.), kuris iki šiol čempionatuose triumfavo 2008 bei 2014 metais.

Trečiąja vieta tenkinosi tokioje pat pozicijoje bendrojoje įskaitoje liksiantis keturiskart pirmenybių nugalėtojas kitas Vokietijos lenktynininkas Sebastianas Vettelis (266 taškai; „Ferrari“):

1. Nico Rosberg (Vokietija), „Mercedes“ 1 val. 31 min. 09,090 sek.

2. Lewis Hamilton (D. Britanija), „Mercedes“ atsiliko 07,756 sek.