Penktą pergalę iš eilės ATP „Challenger Tour“ serijos „Sparkassen ATP Challenger“ vyrų teniso turnyre Italijoje iškovojo bei vienetų varžybų nugalėtoju tapo 25-erių Ričardas Berankis, kuris pajėgiausių planetos žaidėjų reitinge užima 82-ą vietą.

Turnyro favoritu laikytas Lietuvos rinktinės lyderis sekmadienį finale per 1 valandą bei 35 minutes dvejuose setuose – 7:6 (7:3), 6:4 – nugalėjo 31-erių metų JAV tenisininką Rajeevą Ramą (ATP-101).

Kartu su pagrindiniu prizu turnyrą laimėjusiam R. Berankiui atiteko 90 ATP vienetų reitingo taškų bei 9200 eurų čekis.

Finale pralaimėjimą patyręs JAV atstovas tenkinosi 55 ATP klasifikacijos taškais ir 5400 eurų piniginiu prizu.

Dvejetų varžybų nugalėtojais tapo austrai Maximilianas Neuchrist ir Tristanas-Samuelis Weissbornas, kurie sekmadienį finale 7:6 (9:7), 6:3 nugalėjo trečius pagal skristymą kroatus Nikolą Mektičių bei Antonio Sančičių.

Kartu su pagrindiniu prizu dvejetų varžybų nugalėtojams iš Austrijos atiteko po 90 ATP reitingo taškų bei 3950 eurų čekis.

„Challenger Tour“ serijos vyrų teniso turnyro Italijoje prizų fondą sudaro 64 tūkst. eurų.