Penktadienį Eurolygos D grupėje susitiko grupės lyderiai, Maskvos „CSKA“ (4/0) su Malagos „Unicaja“ (4/0). Pergalę rezultatu 86:78 (17:20, 25:23, 19:22, 25:13) šventė Malagos „Unicaja“ su Mindaugu Kuzminsku priešakyje.

Malagos „Unicaja“ krepšininkai ir toliau žygiuoja Eurolygoje nepatirdami pralaimėjimo skonio. Trečiajame kėlinyje maskviečiai nesužaidus 3 minučių spurtavo 8:0, tačiau „Unicaja“ krepšininkai spęjo atsibusti laiku ir kėlinuko bėgyje sėkmingai mažino skirtumą ir ketvirtą kėlinį pradėjo su 4 taškų deficitu.

Ketvirtajame kėlinyje svečiai iš Malagos vedami Kuzminsko gerokai įsisiautėjo ir ne tik persvėrė rezultatą, bet ir likus žaisti trys minutes turėjo 10 taškų persvarą. Kuzminskas lemiame kėlinyje pelnė net 10 taškų ir buvo pagrindinis ketvirtojo kėlinio spurto iniciatorius. Iš viso Lietuvos rinktinės puolėjas per beveik 32 minutes pelnė 22 taškus.

Maskvos „CSKA“: Cory Higgins 17 tšk., Nando De Colo 14 tšk , Kyle Hines 13, Nikita Kurbanov 12, Milos Teodosic 10.

Malagos „Unicaja“: Edwin Jackson 24 tšk., Mindaugas Kuzminskas 22, Stefan Markovic 10.

ULEB Eurolygos vyrų krepšinio turnyre žaidžia 24 komandos, suskirstytos į keturias grupes. Po dešimties reguliariojo sezono rungtynių keturios geriausios kiekvienos grupės ekipos pateks į „Top 16“ etapą, kuriame bus rungtyniaujama dvejose grupėse po aštuonis klubus (po 14 rungtynių). Likę aštuoni reguliariojo sezono klubai toliau tęs kovą dėl Europos taurės.

ULEB Eurolygos finalo ketverto turnyras 2016 metų gegužės 13-15 dienomis vyks Vokietijos sostinėje Berlyne.