Antradienį paskutiniosiose Lietuvos futbolo A lygos XXXIV turo rungtynėse dėl bronzos medalių kovojanti Marijampolės „Sūduva“ namuose 5:1 (1:1) sutriuškino Kauno „Spyrio“ vienuolikę.

Svečiai pirmavo po to, kai pirmajame kėlinyje Dmitrijus Rekišas (21 min.) tiksliai realizavo 11 metrų baudinį, tačiau dar iki pertraukos Admirui Kecapui (45+1 min.) pavyko išlyginti rezultatą.

Antrajame kėlinyje po įvartį į svečių vartus įmušė Ignas Dedura (49 min. į savo vartus), Karolis Laukžemis (51 min.), Ernestas Veiliulis (87 min.) bei Maximiliano Ugge (90+4 min.).

Po šios pergalės trečioje vietoje esantys „Sūduvos“ futbolininkai surinko 67 taškus ir trim lenkia laipteliu žemiau esantį Klaipėdos „Atlantą“, o „Spyrio“ ekipa su 45 taškais liko penkta.

Dešimties komandų turnyre pirmauja trečiąjį čempiono titulą iš eilės jau užsitikrinę Vilniaus „Žalgirio“ (88 tšk.) futbolininkai, lenkiantys vicečempioną Trakų „Trakų“ (81 taškas) klubą.

„SMScredit.lt A lygos“ turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

10.Šiaulių "Šiauliai" 34 4 5 25 32:91 17

Rezultatyviausias čempionato žaidėjas - 28 įvarčiai - Tomas Radzinevičius (Marijampolės „Sūduva“).