Vokietijos Bundes lygoje ir toliau nesustabdomai žygiuoja Miuncheno „Bayern“ klubas. Šįkart Vokietijos čempionai 4:0 sutriuškino „Vfb Stuttgart“ ekipą.

Pepo Guardiolos auklėtiniai antradienį Čempionų lygoje 5:1 sutriuškino Londono „Arsenal“ klubą, o nacionalinėse pirmenybėse tempo net nepristabdė. 11-ąją minutę Arjenas Robbenas išvedė Miuncheno klubą į priekį po puikios kontraatakos. Pirmajame kėlinyje dar pasižymėjo trys kiti futbolininkai: Douglas Costa, Robertas Lewandowskis ir Thomas Miulleris.

Antrajame kėlinyje „Bayern“ futbolininkai kiek labiau atsipalaidavo ir nesiekė visiško varžovų pažeminimo. Per pirmąjį kėlinį Miuncheno futbolininkai atliko net 23 smūgius, tuo tarpu antrajame – 9. Po 12 turų Miuncheno ekipa laimėjo net 11 kartų ir tik vieną kartą sužaidė lygiosiomis, tad užtikrintai žengia pirmoje vietoje. „Vfb Stuttgart“ kol kas yra iškritimo zonoje ir su 10 taškų užima 16-ąją poziciją.

„Darmstadt" 1:1 „Hamburger SV"

29' P. Lasogga [0-1]

47' M. Heller [1-1]