Šakių „Vyčio“ (6/4) komandos pergalių serija Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) nutrūko. Traumų išretinta ir be lyderių žaidusi Šakių ekipa išvykoje 80:92 (22:18, 19:25, 16:26, 23:23) neatsilaikė prieš Kauno „Žalgirio“ dublerius (6/4).

Šiose rungtynėse „Vyčio“ komandai padėti negalėjo du pagrindiniai ginklai – Karolis Brusokas ir Dovydas Redikas bei taip pat aukštaūgis Mantas Virbalas. Kautis prieš laikinosios sostinės klubą teko vos aštuoniese.

Po Pauliaus Beliavičiaus tritaškių mačą „Vytis“ pradėjo atkarpa 8:0, o toliau į priekį komandą vedęs kapitonas padėjo jai įgauti dviženklę persvarą – 19:9. Vis dėlto šeimininkai naudojosi tuo, kad „Vyčio“ pajėgos buvo gerokai praretėjusios, ir mažino atsilikimą (20:22), tačiau Ernesto Serkevičiaus tolimas šūvis atstatė kiek saugesnę persvarą – 30:24. Įpusėjus antrajam kėliniui Laurynas Birutis išlygino rezultatą (34:34), o Paulius Valinskas išvedė „Žalgirį-2“ į priekį – 36:34. Iki pat ketvirčio pabaigos „Vytis“ bandė atsilaikyti prieš varžovus, bet į ilgąją pertraukė išsinešė 2 taškų deficitą – 41:43.

Po didžiosios pertraukos Martynas Pacevičius išlygino rezultatą (43:43), tačiau gerą atkarpą surengę kauniečiai susigrąžino pranašumą – 51:46. Turėtą persvarą „Žalgiris-2“ tik didino ir ji netrukus tapo dviženklė – 67:55. Marijus Užupis bandė gelbėti „Vytį“ ir šaudė vieną taiklų metimą po kito, tačiau varžovai taip pat turėdavo atsaką, tad priartėti nepavykdavo. Mačo pabaigoje buvo akivaizdu, kad jėgų „Vyčio“ krepšininkams jau trūksta, dėl to teko pripažinti „Žalgirio-2“ vyrų pranašumą – 80:92.

„Vytis“: M. Užupis 20 (8 atk. kam., 3/4 trit.), D.Domarkas 19 (7/10 dvit.), P.Beliavičius 18 (5 rez. perd.), E.Serkevičius 8, J.Zabarauskas 6, M.Pacevičius 5, A.Birgelis 4, T.Tamošiūnas taškų nepelnė.

„Žalgiris-2“: K.Žemaitis 19 (5/8 trit.), M.Varnas 16, P.Valinskas 13, M.Sajus ir L.Birutis (17 atk. kam.) – po 12, R.Miniotas 7, M.Echodas ir G.Masiulis – po 6.