6
Jonas Valančiūnas (nuotr. SCANPIX)

Pergale 2015-2016 metų Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliarųjį sezoną pradėjo Toronto "Raptors" klubas su Jonu Valančiūnu, trečiadienį namuose bemaž 20 tūkst. žiūrovų akivaizdoje 106:99 (20:30, 17:15, 35:23, 34:31) nugalėjęs Indianos "Pacers" krepšininkus.

6

Starto penkete mačą pradėjęs lietuvis pasižymėjo dvigubu dubliu - savo ekipai pelnė 21 tašką ir po krepšiais atkovojo 15 (1 - puolime) kamuolių. Be to, jis blokavo varžovo metimą, dusyk suklydo bei keturiskart prasižengė. Per daugiau nei 32 žaidimo minutes (32:17) J. Valančiūnas pataikė 8 dvitaškius iš 11 ir realizavo 5 baudų metimus iš 6.

25 taškais prie pergalės prisidėjo DeMaras DeRozanas (6 rez. perd.), 23 - Kyle'as Lowry'is (6 rez. perd.), 14 - DeMarre'as Carrollas (8 sugriebti kamuoliai), 8 - Patrickas Pattersonas.

Svečių, kurie antrajame kėlinyje turėjo 16 taškų persvarą, gretose rezultatyviausiai rungtyniavo George'as Hillas (19 tšk.), C.J. Milesas (18 tšk.), Paulas George'as (17 tšk., 8 rez. perd. bei 12 atk. kam.), Rodney'is Stuckey'is (16 tšk.), Ianas Mahinmi (10 tšk.) ir Monta Ellis (9 taškai bei 6 rezultatyvūs perdavimai).

NBA čempionatuose "Raptors" ekipa "Pacers" komandą nugalėjo jau penktą kartą iš eilės.

Antrąsias reguliariojo sezono rungtynes Toronto klubas penktadienį Bostone žais prieš "Celtics" krepšininkus.