Šešioliktąjį 2015 metų „Grand Prix“ etapą JAV laimėjo „Mercedes“ komandos pilotas Lewisas Hamiltonas, startavęs iš antrosios pozicijos.

Lewisui Hamiltonui tai buvo 43-oji karjeros, bei 10-oji šio sezono pergalė. Po šios pergalės britas užsitikrino trečiąjį F-1 pasaulio čempiono titulą likus dar trims etapams iki sezono pabaigos.

Hamiltonas likus devyniems ratams važiavo antroje pozicijoje, tačiau jo komandos draugas, Nico Rosbergas padarė klaidą išvažiuodamas iš trasos, o Hamiltonas šia klaida pasinaudojo akimirksniu ir aplenkęs Rosbergą nepaleido pirmosios vietos iki lenktynių pabaigos.

Nico Rosbergas daugiau nebeklydo ir finišavo antras, trečias lenktynes baigė keturiskart pasaulio čempionas Sebastianas Vettelis.

Lenktynės prasidėjo drėgnoje trasoje, dar silpnai lyjant, tačiau ties 10-uoju ratu lietus baigėsi iki lenktynių pabaigos ir tai sujaukė daugelio komandų planus. Daugeliui lenktynininkų nepavyko prisitaikyti prie trasos sąlygų ir 4 kartus trasoje teko pasirodyti saugos automobiliui.

Lenktynių nebaigė net 8 lenktyninkai: Willas Stevensas („Marussia“), Valtteri Bottas („Williams“), Romainas Grosjeanas („Lotus“), Felipe Massa („Williams“), Kimi Raikonenas („Ferrari“), Marcus Ericssonas („Sauber“), Nico Hulkenbergas („Force India“), Daniil Kvyat („Red Bull“).