Mindaugo Malinausko smūgis jau per pridėtą rungtynių laiką atnešė Klaipėdos „Atlantui“ tašką rungtynėse prieš Kauno „Spyrį“. Dėl „SMScredit.lt A lygos“ čempionato bronzos kovojantys uostamiesčio futbolininkai nesugebėjo realizuoti baudinio pirmojo kėlinio viduryje, smūgį atrėmus Deividus Mikelioniui, tačiau sugebėjo išlyginti rezultatą po tikslaus vartininko smūgio galvą paskutinėmis mačo sekundėmis – 1:1 (0:0).

Lygiosiomis labiausiai džiaugtis turėtų rungtynes atsargoje turinti ir į medalius pretenduojanti Marijampolės „Sūduva“, kurią nuo klaipėdiečių skiria tik trys taškai.

Jau pirmosios aikštės šeimininkų atakos metu M.Malinauskui teko gelbėti uostamiesčio komandą ir už galinės linijos nukreipti kamuolį, kai į vartus labai pavojingai mušė Lukas Sendžikas, sulaukęs Donato Stulgos perdavimo iš krašto.

„Atlantas“ atsakė labai pavojingu išpuoliu 5-ą minutę. Ovidijus Verbickas parideno kamuolį į baudos aikštelę įkirtusiam Dovydui Norvilui. Saugas smūgiavo vienu lietimu ir pataikė į skersinį. Skirmantui Rakauskui pakartoti smūgio „Spyrio“ gynėjai neleido.

16-ą minutę kauniečiai sukūrė idealią progą atidaryti įvarčių sąskaitą. Karolis Šilkaitis baudos aikštelėje surado visiškai laisvą Dmitrijų Rekišą, tačiau legionierius iš Baltarusijos neįtikėtinai iš kelių metrų atstumo galva kamuolį pasiuntė virš vartų.

Dar po keturių minučių džiaugėsi „Atlantas“, kai rungtynių arbitras iš Šiaurės Airijos parodė į 11 m. žymą, kai aikštės šeimininkų vartininkas užsitęsusius po kampinio metu nugriovė prieš jį atsidūrusį ir į vartus smūgiavusį Maksimą Maksimovą. Mačo teisėjas palaukė, kol kamuolį nuo vartų linijos atmušė D.Stulga, ir skyrė D.Mikelioniui pražangą bei 11 m. smūgį.

Klaipėdiečių džiaugsmas baigėsi netrukus, nes prie kamuolio stojusio D.Norvilo bandymą realizuoti baudinį atrėmė fantastišką reakciją pademonstravęs „Spyrio“ vartų sargas. D.Mikelionis ne tik atmušė kamuolį, bet jį iškart ir sugavo, neleisdamas varžovams pakartoti smūgio.

Po pertraukos į aikštę mesti Lukas Baranauskas ir Robertas Vėževičius iškart ėmė kelti grėsmę D.Mikelionio ginamiems vartams. Iš pradžių progą turėjo L.Baranauskas, iššokęs prieš vartus po perdavimo iš gilumos, tačiau jo smūgį atmušė laiku jį pasitikęs D.Mikelionis. Po kelių minučių suklydo į kamuolį nepataikęs Karolis Šilkaitis. Jo laimei, už jo buvęs R.Vėževičius proga nepasinaudojo ir nesugebėjo tiksliai perkelti kamuolio per vartininką.

„Atlantui“ nesisekant įmušti, svečiai ėmė atakuoti didesnėmis pajėgomis, atverdami plotus ir prie savo vartų. Tuo pasinaudojo „Spyris“, 77-ą minutę surengęs greitą ataką ir išsiverždamas į priekį. D.Stulgai perdavus kamuolį link vartų, į jį nepataikė Ernestas Mickevičius, tačiau už jo buvęs L.Sendžikas savo šansą išnaudojo.

Praleidę įvartį klaipėdiečiai užgulė varžovų vartus. Puikios progos neišnaudojo L.Baranauskas, šalia vartų mušė Justas Raziūnas, fantastiškai sužaidęs D.Mikelionis koja sugebėjo atremti pro kelis gynėjus pranėrusio R.Vėževičiaus smūgį.

Padvigubinti persvarą galėjo ir Dmitrijus Rekišas. Baltarusiui iki įvarčio trūko labai nedaug - iš baudos aikštelės prieigų smūgiuotas kamuolys lietė skersinį.

Jau per pridėtą laiką kauniečius išgelbėjo Matas Gavrilovas, nuo vartų linijos atmušęs kamuolį, kai, D.Mikelioniui nesugavus kamuolio, „Spyrio“ baudos aikštelėje kilo didžiulis gaisras, kuriuo vos nepasinaudojo Aleksejus Jepifanovas.

Rungtynių didvyriu tapo M.Malinauskas. „Atlanto“ vartininkas kampinio metu nuskubėjo prie varžovų vartų ir galva pasiuntė kamuolį į tinklą po Olego Dmitrijevo perdavimo. Kauno „Spyris“ – Klaipėdos „Atlantas“ 1:1 (0:0)

„Spyris“: D. Mikelionis, I. Dedura, M. Gavrilovas, P. Daukša, K. Gvildys, E. Kloniūnas (46 min. D. Šinkūnas), D. Rekišas, L. Sendžikas, K. Šilkaitis, E. Mickevičius, D. Stulga (80 min. R. Sikorskis).

„Atlantas“: M. Malinauskas, J. Raziūnas, K. Gnedojus, A. Jepifanovas, A. Jokšas, G. Žukauskas (71 min. O. Dmitrijevas), A. Bartkus, S. Rakauskas (46 min. R. Vėževičius), D. Norvilas, O. Verbickas, M. Maksimovas (46 min. L. Baranauskas). Įvarčiai: L.Sendžikas (77); M.Malinauskas (90+3).

Geltonos kortelės: D.Mikelionis (20), K.Šilkaitis (73), R.Sikorskis (90+1); O.Verbickas (69).

„SMScredit.lt A lygos“ turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Vilniaus „Žalgiris" 31 26 1 4 90:24 79 2. Trakų „Trakai“ 31 24 2 5 79:28 74 3. Klaipėdos „Atlantas" 32 18 7 7 58:32 61 4. Marijampolės „Sūduva" 31 18 4 9 56:27 58 5. Kauno „Spyris" 32 12 6 14 41:60 42 6. Kauno „Stumbras" 31 9 8 14 44:65 35 7. Utenos „Utenis" 31 7 8 16 28:44 29 8. „Klaipėdos granitas" 31 6 9 16 35:64 27 9. Pakruojo „Kruoja" 32 4 8 19 23:61 20 10. Šiaulių „Šiauliai" 32 4 5 23 32:82 17

Rezultatyviausi čempionato žaidėjai: T. Radzinevičius („Sūduva“) – 23, A. Paniukovas („Atlantas“) ir D. Aršakianas („Trakai“) – po 20, A. Rimkevičius („Stumbras“) – 19 įvarčių.