„The Special One“ vadinamas „Chelsea“ strategas Jose Mourinho teisėjo sprendimą neskirti akivaizdaus 11 m baudinio į varžovų vartus rungtynėse su Kijevo „Dynamo“ sulygino su kontraversišku sprendimu, lėmusiu škotų regbininkų pasirodymo pasaulio čempionate pabaigą.

Savaitgalį Škotijos regbio rinktinė kone gavo širdies smūgį, kai teisjas Craigas Joubertas ketvirtfinalyje neteisingai skyrė baudos smūgį australams, lėmusį nesėkmę. J. Mourinho tvirtina, kad jo auklėtiniai atsidūrė panašioje situacijoje - teisėjas neskyrė akivaizdaus baudos smūgio po to, kai Cescas Fabregas pirmame kėlinyje buvo nugriautas varžovų aikštelėje. Rungtynės baigėsi be įvarčių – 0:0.

„Mūsų pasirodymas buvo solidus, kontroliavome rungtynes 75minutes. Pataikėme į virpstus, turėjome turėti 11 m baudinį, - po rungtynių komentavo „Chelsea“ strategas. – Tai buvo akivaizdus baudinys. Nežinau, teisėjai to nematė ar tiesiog nenorėjo skirti baudinio. Nežinau.“

J. Mourinho ne pirmą kartą įsivelia į teisėjų kritiką. Anksčiau slovėnų arbitrą po rungtynių televizijos interviu pavadino „silpnu ir naiviu“. Paklaustas, ar nebijo vėl būti nubaustas už teisėjų darbo komentavimą, treneris apvertė viską aukštyn kojom: „Gerai, tai nebuvo baudinys.“