88
Lietuva - Anglija (nuotr. Tv3.lt/Ruslano Kondratjevo)

Lietuvos nacionalinė futbolo ekipa pasirodymą 2016 metų Europos čempionato atankos cikle baigė pralaimėjimu Anglijai. Pirmadienį Vilniuje Igorio Pakratjevo auklėtiniai nusileido futbolo išradėjų šalies atstovams 0:3. Anglai savo ruožtu įėjo į istoriją kaip šešta rinktinė atrankos grupėje iškovojusi visas pergales ir surinkusi maksimalų taškų skaičių. tv3.lt siūlo atidžiau pažvelgti į rungtynių Lietuva – Anglija statistiką.

88

Dar iki didžiosios pertraukos svečiai pelnė du įvarčius – Rossas Barkley 29-ą minutę ir 35 minutę Harry Kane‘o smūgiuotą kamuolį į savo vartus įsimušė vartininkas Giedrius Arlauskis . Po didžiosios pertraukos anglų pranašumą dar padidino Oxlade‘as-Chamberlainas. Per visas rungtynes lietuviai tik kartą pataikė į varžovų vartų plotą.