Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezoną atidarė dramatiška dvikova Palangoje. Aikštelės šeimininkai, „Palangos“ krepšininkai, po atkaklios kovos 80:78 palaužė Šakių „Vyčio“ ekipą.

Rungtynių pradžioje nė vienai komandai nepavyko įgyti didesnio pranašumo, tačiau pirmojo kėlinio pabaigoje „Palangos“ gynėjas Domininkas Matutis pataikė du tritaškius iš eilės ir aikštelės šeimininkai išsiveržė į priekį šešių taškų skirtumu (21:15).

Vėliau „Palanga“ arčiau varžovų neprisileido, o po didžiosios pertraukos Virginijaus Sirvydžio auklėtinių pranašumas tapo dviženklis (46:35). Baigiantis trečiajam kėliniui, „Vyčio ekipai pavyko kiek sumažinti atsilikimą ir po taiklaus Tauranto Tamošiūno tolimo metimo skirtumas sumažėjo iki devynių taškų (53:44).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje palangiškiai surengė greitą spurtą 7:0, tačiau į aikštelę sugrįžęs Dovydas Redikas pelnė šešis taškus iš eilės ir Šakių klubui vėl pavyko sumažinti skirtumą iki vienženklio (64:56).

Intriga į Palangos areną galutinai sugrįžo po taiklaus „Vyčio“ gynėjo Dominyko Domarko tritaškio, kuris priartino svečius vos iki dviejų taškų (66:64). Negana to, netrukus Marijus Užupis dvitaškiu išlygino rezultatą, o Domarkui pridėjus dar du taškus, Nerijaus Zabarausko auklėtiniai po ilgos pertraukos įgijo dviejų taškų persvarą (66:68). Vis tik „Palangos“ krepšininkai sugebėjo išlyginti rezultatą ir komandoms teko žaisti pratęsimą.

Jo metu Šakių ekipos puolėjas Marijus Užupis pataikė tritaškį, kuris jo atstovaujamą komandą išvedė į priekį, tačiau penkiais taškais iš eilės atsakę palangiškiai dar kartą persvėrė rezultatą (79:78). Vėliau svečiai turėjo progą išplėšti pergalę, tačiau prie baudų metimo linijos stojęs Karolis Brusokas prametė abu kartus ir „Palangos“ klubas šventė sunkią pergalę – 80:78.

Rezultatyviausi žaidėjai

„Palanga“: M. Jucikas (22 tšk., 17 atk.k.), T. Rinkūnas (15), D. Matutis, M. Reminas ir D. Anužis (visi po 9 tšk.).

„Vytis“: D. Redikas (22), D. Domarkas (20).