Keturioliktąjį pasaulio „Formulės 1“ čempionato etapą – Japonijos „Grand Prix“ lenktynes – sekmadienį laimėjo iš antrosios pozicijos startavęs dukart pirmenybių nugalėtojas bei sezono lyderis bendrojoje įskaitoje britas Lewisas Hamiltonas iš „Mercedes“ komandos.

Tai buvo jau aštuntoji Didžiosios Britanijos lenktynininko pergalė šiame sezone bei 41-oji čempionatų istorijoje. Pagal pastarąjį rodiklį jis pasivijo legendinį Ayrtoną Senną.

53 trasos ratus (307,471 km) nugalėtojas įveikė per 1 valandą 28 minutes 06,508 sekundės.

Antroji vieta lenktynėse atiteko kitam „Mercedes“ ekipos lenktynininkui vokiečiui Nico Rosbergui, o trečiąja pozicija tenkinosi keturiskart čempionatų nugalėtojas Vokietijos lenktynininkas Sebastianas Vettelis („Ferrari“), kuris prieš savaitę triumfavo Singapūro „Grand Prix“ lenktynėse:

1. Lewis Hamilton (D. Britanija), „Mercedes“ 1 val. 28 min. 06,508 sek.

2. Nico Rosberg (Vokietija), „Mercedes“ atsiliko 18,964 sek.