Antrą vietą turnyrinėje lentelėje užimantys „Trakų“ futbolininkai kaip reikiant pasismagino Klaipėdoje. Jautį už ragų Senosios sostinės riteriai griebė nuo pat mačo pradžios, o komandoms sužaidus dešimt minučių, jau džiaugėsi pirmuoju įvarčiu.

Antrame kėlinyje „Trakų“ klaida pasinaudojo šeimininkai „Klaipėdos granito“ žaidėjai ir išlygino rezultatą 1:1.

Lygiosios išsilaikė vos šešias minutes. Iki momento, kai antrąkart pasižymėjo Nerijus Valskis.

Trečią kartą šeimininkai kamuolį iš vartų tinklo traukė po taiklaus smūgio nuo 11-os metrų žymos, o tašką paskutinę susitikimo minutę kamuolį smūgiuodamas pažeme dėjo Vaidotas Šilėnas.

Kitose „SMScredit.lt A lygos“ rungtynėse santykius aikštėje aiškinosi du turnyrinės lentelės kaimynai Kauno „Stumbras“ ir Utenos „Utenis“. Pergalę laimėję rezultatu 3:1 šventė aikštės šeimininkai „Stumbro“ žaidėjai.

Paguodos įvartį „Utenis“ sugebėjo įmušti paskutinę rungtynių sekundę.