„Manchester City“ Anglijos pirmenybes pradėjo užtikrinta pergale

Pirmadienį vakare Anglijos „Premier“ lygoje buvo sužaistos naujojo sezono paskutinės 1-ojo turo rungtynės, rašo eurofootball.lt

Beveik 25 tūkstančių sirgalių akivaizdoje „West Brom“ susigrūmė su šalies vicečempionais „Manchester City“ futbolininkais. „Miestiečiai“ sunkumų neturėjo ir pirmąją pergalę šiame sezone pasiekė rezultatu 0-3.

Nuo pat rungtynių pradžios kamuolio kontrolė priklausė svečiams iš Mančesterio. 9-ąją minutę krito ir pirmas įvartis, kai Yaya Toure smūgiuotas kamuolys kliudė varžovo koją ir atsidūrė vartų tinkle.

Ilgai dar vieno „miestiečių“ atsako laukti neprireikė – 24-ąją minutę tas pats Y.Toure pelnė dar vieną puikų įvartį. Šį kartą po tikslaus Wilfriedo Bony perdavimo vienu lietimu saugas nepriekaištingai nuginklavo priešininkų vartininką.

Antrajame kėlinyje „Man City“ dar turėjo progų. tačiau pavyko pelnyti tik vieną įvartį. 59-ąją minutę po Davido Silvos pakelto kampinio pasižymėjo komandos kapitonas Vicentas Kompany.

Rezultatas:

„West Brom“ 0 – 3 „Manchester City“

9' [0 – 1] Y.Toure

24' [0 – 2] Y.Toure

59' [0 – 3] V.Kompany

Startinės sudėtys:

„West Brom“: Myhill, Chester, Dawson, Lescott, Brunt, Morrison, Gardner, Fletcher, McClean, Berahino, Lambert.

„Man City“: Hart, Sagna, Kompany, Mangala, Kolarov, Toure, Fernandinho, Navas, Silva, Sterling, Bony.