19
Rūta Meilutytė (nuotr. SCANPIX)

Rūta Meilutytė Kazanėje liko be aukso

Rusijoje besibaigiančiame pasaulio plaukimo čempionate Rūta Meilutytė 50 metrų krūtine rungtyje liko be medalio.

19

Paskutinę pirmenybių dieną pajėgiausia 18-metė Lietuvos plaukikė nuotolį įveikė per 30,14 sekundės ir liko tik ketvirta.

Čempione tapo švedė Jennie Johansson (30,05 sek.), sidabras atiteko jamaikietei Aliai Atkinson (30,11 sek.), bronza tenkinosi šios rungties čempionės titulą ginusi rusė Julija Jefimova (30,13 sek.).

Prieš dvejus metus Barselonoje (Ispanija) iškovojusi auksą 100 m nuotolyje krūtine bei sidabrą dvigubai trumpesnėje distancijoje, olimpinė čempionė R. Meilutytė Kazanėje tenkinosi tik sidabru 100 m nuotolyje krūtine.

Rūta Meilutytė: laukiu kito sezono, dirbsiu dar sunkiau

Be medalio likusi Rūta Meilutytė neslėpė nusivylimo.

„Kas atsitiko?“ – iš karto po finišo į šį klausimą atsakyti negalėjo ir pati Meilutytė.

Vieną medalį – sidabro – 100 m krūtine rungtyje pasaulio plaukimo čempionate Kazanėje iškovojusi lietuvė pažadėjo dar sunkiau dirbti. Kitai metais jos laukia Rio de Žaneiro olimpinės žaidynės.

Tv3.lt primena, kad pusfinalyje R. Meilutytė buvo pirma - pajėgiausia Lietuvos plaukikė šeštadienį nuotolį įveikė per 29,98 sekundės.

Aštuoniolikmetė olimpinė čempionė 100 m plaukimo krūtine finale iškovojo sidabrą. Nuo nugalėtoja tapusios rusės Julijos Jefimovos lietuvė atsiliko 0,7 sek.