Maskvoje vykstančiame komandiniame paplūdimio teniso pasaulio čempionate Lietuvos rinktinė tęsia kovą dėl 9-12 vietų.

Sėkmingai startavusi grupės varžybose Lietuvos komanda pateko į atkrintamąsias varžybas, tačiau pirmajame rate 0:3 pralaimėjo Čekijos ekipai, tačiau ketvirtfinalyje dėl 9-16 vietų 2:1 įveikė estus.

Pusfinalyje dėl 9-12 vietų lietuviai žais su San Marino komanda, kuri 2:1 palaužė Belgijos ekipos pasipriešinimą.

Lietuvos jaunių rinktinė ten pat vykstančiose analogiškose varžybose patyrė trečią nesėkmę. Ji 0:3 pralaimėjo Italijos bendraamžiams ir šešių komandų turnyre kol kas užima penktą vietą.

Lietuvos rinktinės garbę Maskvoje gina broliai Skirmantas ir Eligijus Mačinskai, Luidžis Pakula, Evelina Abaravičiūtė, Gabrielė Sinskaitė, o jauniams atstovauja Matas Laukštaraupis, Vilius Medvedevas, Adelina Norvaišytė bei Giedrė Stankevičiūtė.

Iš viso varžybose dalyvauja 28 šalių rinktinės.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.