Dviratininkas Tomas Vaitkus laimėjo neįprastas lažybas. Jis ką tik finišavo Vilniuje, o tai reiškia, kad per vieną dieną numynė net 363 kilometrus – daugiausia per savo karjerą.

Kol geriausi pasaulio dviratininkai mina pedalus „Tour de France“ lenktynėse, buvęs šių prestižinių varžybų dalyvis Tomas Vaitkus surengė ne mažiau ambicingą lietuvišką variantą – „Tour de Lituanie“ žygį – per dieną dviračiu iš Klaipėdos į Vilnių.

8 val. ryto iš Klaipėdos centro startavusios kelionės tikslas kilnus – populiarinti dviračių ir neįgaliųjų dviračių sportą Lietuvoje, tačiau viskas prasidėjo banaliai. Nuo lažybų su draugu. Dėl neeilinės ištvermės T. Vaitkus yra pravardžiuojamas tanko varikliu, tačiau tiek toli per vieną dieną iki šiol nebuvo mynęs net jis.

Kelionė iš Klaipėdos centro, per Šilutę, Panemunę, Aukštadvarį iki Vilniaus arkikatedros sudarė net 363 km, o Vaitkus užsiminė, kad po „Tour de Lituanie“ bandys sugrįžti į profesionalų sportą.