11
LeBronas Jamesas (nuotr. SCANPIX)

Jokios panikos. Taip galima būtų apibūdinti „Golden State Warriors“ krepšininkų žaidimą ketvirtose NBA finalo serijos rungtynėse Klivlande. Ketvirtadienį jie įtikinamai 103:82 įveikė „Cavaliers“ ir išlygino serijos iki keturių pergalių rezultatą 2:2.

11

Nugalėtojams Stephenas Curry ir Andre Iguodala pelnė 22 taškus. „Matėme tai visus metus. Mūsų stiprybė – turime daugiau žaidėjų galinčių pelnyti taškus. Bet kurį žaidėją pakeitus kokybė nesumažėja. Varžovams sunku laikyti tempą kartu su mumis“, - kalbėjo A. Iguedala.

LeBronas Jamesas pelnė tik 20 taškų. Tai 21 tašku mažiau nei jo vidurkis per NBA finalo seriją. Jis atkovojo dar 12 kamuolių ir atliko 8 rezultatyvius, tačiau „Cavaliers“ žvaigždė, žaidęs pirmame kėlinyje sužeista galva, ketvirtajame kėlinyje nepelnė nė taško.

Timofejus Mozgovas aišktės šeimininkams pelnė 28 taškus, o gynėjas Matthew Dellavedova, kuriam po rungtynių vėl reikėjo apsilankyti ligoninėje dėl kojų mėšlungio ir dehidratacijos, surinko 10. Klivlando ekipa paskutiniame ketvirtyje pataikė tik 2 metimus iš 18.