Septintąjį pasaulio „Formulės 1“ čempionato etapą – Kanados „Grand Prix“ lenktynes – sekmadienį Monrealyje laimėjo čempiono titulą ginantis ir šio sezono lyderis bendroje įskaitoje britas Lewisas Hamiltonas iš „Mercedes“ komandos.

70 trasos ratų (305,270 km) nugalėtojas, startavęs iš pirmosios pozicijos, įveikė per 1 valandą 31 minutę 53,145 sekundės ir šiame sezone iškovojo jau ketvirtą pergalę.

Tai buvo ir ketvirtoji L. Hamiltono pergalė Monrealyje per visą čempionatų istoriją bei 37-oji per visą jo karjerą „Formulės 1“ lenktynėse.

Antras sekmadienį finišavo brito komandos draugas vokietis Nico Rosbergas, kuriam buvo pavykę laimėti du paskutiniuosius etapus, o trečiąja pozicija tenkinosi suomis Valtteri Bottas iš „Williams-Mercedes“ ekipos:

1. Lewis Hamilton (D. Britanija), „Mercedes“ 1 val. 31 min. 53,145 sek.

2. Nico Rosberg (Vokietija), „Mercedes“ atsiliko 2,285 sek.

9. Daniil Kvyat (Rusija), „RedBull-Renault“ 1

10.Romain Grosjean (Prancūzija), „Lotus-Mercedes“ 1 Lyderių rikiuotė bendroje pasaulio „Formulės 1“ čempionato įskaitoje po septynių etapų:

1. Lewis Hamilton (D.Britanija) 151 tšk.