Šeštadienį Prancūzijoje prasidėjo 2015 metų sezono prestižinių "Mare Nostrum" varžybų etapas, kuriose dalyvauja ir keturi Lietuvos atstovai - Rūta Meilutytė, Giedrius Titenis, Mindaugas Sadauskas ir Tadas Duškinas.

Pirmąją varžybų dieną Lietuvos rinktinės lyderė R. Meilutytė laimėjo moterų 100 m krūtine rungtį. Nors kvalifikacijoje lietuvės rezultatas buvo aštuntas, finale ji finišavo pirma - 1 minutė 05,46 sekundės.

Finale R. Meilutytė aplenkė šios rungties prizininkėmis tapusias danė Rikkę Moller Pedersen (1:07,01) bei ispanę Jessicą Vall Montero (1:07,69).

Vyrų 50 m laisvuoju stiliumi rungtyje septintąją vietą su ispanu Markeliu Alberdi Sarobe pagrindiniame finale pasidalijo M. Sadauskas (po 22,79 sek.), o T. Duškinas (23,63) liko 23-ias.

Vyrų 100 m krūtine B finale septintas finišavo, o galutinėje įskaitoje penkioliktas buvo G. Titenis (1:02,68).

Vyrų 100 m laisvuoju stiliumi varžybose T. Duškinas (54,86 sek.) tenkinosi 23-ia pozicija.

Antrasis ir trečiasis "Mare Nostrum" varžybų etapai vyks birželio 10-11 dienomis Ispanijoje ir 13-14 dienomis Monake.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.