33
„Barcelona“ triumfas (nuotr. SCANPIX)

UEFA Čempionų lygos taurė – „Barcelona“ futbolininkų rankose!

Pamatykite visus finalo įvarčius ir apdovanojimų ceremoniją!

UEFA Čempionų lygos finale – „Barcelona“ triumfas 3:1! Ivanas Rakitičius, Luisas Suarezas ir Neymaras tapo pergalingų įvarčių autoriais, o paguodos Turino „Juventus“ ekipai suteikė vienintelis Alvaro Morata taiklus smūgis į varžovų vartus.

33

Apdovanojimų ceremonija ir „Barcelona“ komandos triumfo akimirkos:

Rungtynių svarbiausi momentai:

97 min. Neymaras užtvirtina „Barcelona“ pranašumą dar vienu įvarčiu - 1:3.

91 min. Jeremy Mathieu keičia I. Rakitičių („Barcelona“)

89 min. Comanas keičia Evrą („Juventus“)

85 min. Fernando Llorente keičia Alvaro Maratą („Juventus“)

79 min. Pereyra keičia Vidalį („Juventus“)

78 min. Xavi Hernandezas keičia Iniestą („Barcelona“)

71 min. Neymaras galva siunčia kamuolį į varžovų vartus, tačiau teisėjas įvarčio neįskaito - žaidimas ranka.

68 min. L. Messi smūgį G. Buffonas trėmė, tačiau atmuštą kamuolį į tinklą pasiuntė L. Suarezas. "Barcelona" vėl priekyje - 1:2.

55 min. suktą CarlosoTevezo smūgį ter Stegenas atrėmė, tačiau Alvaro Morata pakartojimas buvo tikslus - rezultatas lygus 1:1.

49 min. L. Suarezas po geitos atakos klastingu smūgiu galėjo pelnyti įvartį, bet vartus apsaugojo G. Buffonas.

45 min. Marchisio stipriu smūgiu siunčia kamuolį į „Barcelona“ vartus, bet pataiko tiesiai į vartininką.

41 min. Paulis Pogba užsidirba geltonąją kortelę stabdydamas Lionelį Messi aikštės viduryje.

40 min. Luisas Suarezas smūgiuoja į vartus, bet juos gelbsti G. Buffonas.

39 min. Luisas Suarezas pažeme pasiunčia kamuolį visai šalia vartų.

13 min. Danielis Alvesas itin pavojingai smūgiuoja, tačiau „Juventus“ vartus gelbėja fantastiškai žaidžiantis Gianluigi Buffonas.

11 min. Arturo Vidaliui ("Juventus") už grubų žaidimą parodoma geltonoji kortelė

4 min. Ivanas Rakitičius po Iniestos perdavimo pelno įvartį. 1:0 pirmauja "Barcelona".

Komandų sudėtys:

„Juventus“: Buffonas, Barzagli, Bonucci, Lichtsteineris, Evra, Pogba, Marchisio, Pirlo, Vidalis, Morata, Tevezas.

„Barcelona“: ter Stegenas, Pique, Mascherano, Jordi Alba, Danielis Alvesas, Rakitičius, Busquetsas, Iniesta, Suarezas, Messi, Neymaras.

Atidarymo ceremonija

Vyksta komandų apšilimas

Abi komandos laimėjo savo šalių čempionatus ir taurės varžybas, tad triumfas Berlyne leis džiaugtis pergalėmis visuose įmanomuose frontuose. Paskutinį kartą tokį trigubą triumfą 2013 metais buvo pasiekusi Miuncheno „Bayern“ komanda, kai jai vadovavo Juppas Heynckesas.