2015 m. birželio 1 d. 627 dviratininkai sekmadienį stojo prie starto linijos varžytis trečiajame „Bigbank dviračių plento taurės“ etape. Vilniaus gatvėmis nusidriekusioje 9 km ilgio trasoje jėgas išmėgino ir profesionalai, ir mėgėjai. Pastarieji pradėjo varžybas ir lenktyniavo vieno rato (9 km) km „Judėjimas visiems“ trasoje. Pagrindinėse 126 km 14 ratų lenktynėse dvi prizinės vietos – pirmoji ir trečioji – atiteko „Velomanija-Niskama“ komandos nariams. Pirmuoju numeriu trasą įveikęs per 2 valandas 42 minučių 19 sekundžių finišavo Eimantas Gudiškis. „Best Team“ komandai atstovavęs Tomas Vaitkus distanciją įveikė per 2 val. 42 min. 53 s ir iškovojo antrąją vietą. Vos viena sekunde nuo jo atsiliko trečiuoju numeriu finišavęs Justas Klimavičius (2 val. 42 min. 53 s). 6 ratų 54 km lenktynėse triumfavo Sijandas Šereiva iš „SK Vėtrungė B“ komandos. Nugalėtojas trasą įveikė per 1 val. 12 min. 44 s. Nuo jo viena sekunde atsilikęs Justas Laurinaitis iš „Vilkaviškio SM-DSK \AIRA\“ komandos finišavo per 1 val. 12 min. 45 s. Dar vieną prizinę vietą „SK Vėtrungė B“ komandai iškovojo Zigmas Derkinis, trasos nuotolį įveikęs per 1 val. 12 min. 46 s. „Puikios oro sąlygos šiame etape leido dviratininkams parodyti visas galimybes. Nemenkas pakilimas trasos viduryje išbandė dalyvių ištvermę. Be to, ši trasa buvo ypatinga tuo, kad varžybų dalyviai beveik visos distancijos metu galėjo gerai matyti vienas kitą. Tad kova buvo greita ir itin įtempta“, – sakė „Bigbank Lietuvos plento taurės 2015“ organizatorius Deividas Vileniškis. Varžybų trasa buvo keista net du kartus. Pirmąjį – siekiant išvengti galimų transporto spūsčių, uždarius vieną pagrindinių Vilniaus miesto gatvių, antrąjį – dėl prastos asfalto kokybės dalis trasos buvo panaikinta dalyvių prašymu. Be šio etapo dviratininkų laukia dar trys „Bigbank Lietuvos plento taurės 2015“ varžybų etapai. Ketvirtasis jų vyks liepos 26 d. Šiauliuose, penktasis – rugpjūčio 30 d. Kačerginės Nemuno žiede. Paskutinis etapas, skirtas asmeniniams laiko rezultatams įvertinti, vyks rugsėjo 20 d. sostinėje. Visų varžybų etapų metu pernai jėgas išbandė daugiau nei 2000 dviratininkų. Šiais metais tikimasi dar didesnio dalyvių skaičiaus.