Sekmadienį Latvijos sostinėje vykusiame Rygos maratone bei satelitiniuose bėgimuose dalyvavo nemažas būrys Lietuvos atstovų.

Sėkmingiausiai iš lietuvių pasirodė Rasa Drazdauskaitė, kuri pusmaratonyje (21,097 km) finišavo antra - 1 valanda 13 minučių bei 32 sekundės.

Pusmaratonį laimėjo nugalėjo latvė Jelena Prokopčiuk (1:13:24), o trečia buvo kita trasos šeimininkė Karina Helmane (1:24:14).

Maratone (42,195 km) septyniolikta tarp moterų buvo Svetlana Čerlina (3:29:32), o nugalėjo etiopė Eshetu Deme Meseret (2:37:03), aplenkusi tautietę Worknesh Tolą Biru (2:42:06) ir Ruthą Wanjiru Kurią (2:42:28) iš Kenijos.

Vidas Totilas maratono distancijoje tarp vyrų užėmė 19-ą vietą (2:46:33).

Rygos maratono nugalėtoju tapo etiopas Haile Tolossa Bekuma (2:12:28), antras finišavo kitas Etiopijos stajeris Beyene Effa Soboka (2:12:51), o trečiąja pozicija tenkinosi Duncanas Cheruiyotas Koechas (2:12:52) iš Kenijos.