Sekmadienį sužaistos Ispanijos futbolo pirmenybių priešpaskutinio – XXXVII – turo rungtynės, po kurių po sezono pertraukos 23-iąjį komandos istorijoje čempionės titulą užsitikrino „Barcelona“ vienuolikė.

Dvidešimties ekipų turnyre pirmaujantys „Barcelona“ futbolininkai svečiuose 1:0 (0:0) įveikė trečiojoje pozicijoje likusią Madrido „Atletico“ (77 taškai) komandą ir, surinkę 93 taškus, išsaugojo keturių taškų pranašumą prieš sidabru pasipuošusį praėjusio sezono bronzos medalininką Madrido „Real“ klubą.

Pergalingą įvartį į „Atletico“ vartus antrajame kėlinyje įmušė Lionelis Messi (65 min.).

Madrido „Real“ klubas sekmadienį išvykoje 4:1 (0:0) nugalėjo devintojoje pozicijoje esančią Barselonos „Espanyol“ (49 taškai) vienuolikę.

Tris įvarčius nugalėtojams pelnė Cristiano Ronaldo (59, 83 ir 90+1 min.), vieną – Marcelo (79 min.), o garbės įvartį į svečių vartus įmušė Christianas Stuani (73 min.).

Kitų susitikimų rezultatai:

"Valencia" - Vigo "Celta" 1:1 (0:1)

"Valencia" - Nicolas Otamendi (71 min.); "Celta" - Pablo Hernandez (8 min.)

"Villarreal" - "Malaga" 2:1 (0:0)

"Villarreal" - Gerard (82 ir 87 min.); "Malaga" - Sergi Darder (90 min.)

"Elche" - Bilbao "Athletic" 2:3 (2:0)

"Elche" - Jonathas (32 ir 45 min.); "Athletic" - Ager Aketxe (80 min.), Mikel San Jose (87 min.), Inaki Williams (90+2 min.)

La Korunjos "Deportivo" - "Levante" 2:0 (1:0)

Įvarčiai - Alberto Lopo (21 min.), Juanfran (79 min.)

"Real Sociedad" - "Granada CF" 0:3 (0:0)

Įvarčiai - Youssef El Arabi (74 min.), Robert Ibanez (79 min.), Ruben Rochina (88 min.)

"Cordoba" - "Rayo Vallecano" 1:2 (0:1)

"Cordoba" - Luso (57 min.); "Rayo Vallecano" - Raul Baena (21 min.), Adrian Embarba Blazquez (78 min.)

"Sevilla" - "Almeria" 2:1 (0:1)

"Sevilla" - Vicente Iborra (65 ir 70 min.); "Almeria" - Thievy Bifouma (30 min.). Raudona kortelė: Angel Trujillo (75 min. - "Almeria")

"Getafe" - "Eibar" 1:1 (1:1)

"Getafe" - Fredy Hinestroza Arias (33 min.); "Eibar" - Borja (36 min.)

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

19.„Almeria“ 37 8 8 21 33:61 32

20.„Cordoba“ 37 3 11 23 22:65 20 Rezultatyviausias čempionato žaidėjas – 45 įvarčiai – Cristiano Ronaldo (Madrido „Real“).