Čekijoje besibaigiančiose pasaulio vyrų ledo ritulio pirmenybėse bronzos medalius iškovojo JAV rinktinė. Sekmadienį mažajame finale JAV ledo ritulininkai 3:0 (2:0, 1:0) nugalėjo šeimininkę Čekijos komandą ir trečią vietą užėmė po metų pertraukos.

Po įvartį nugalėtojams pelnė Nickas Bonino (7:25), Trevoras Lewisas (18:13) ir Charlie's Coyle'as (39:10). Čekijos ekipa paskutinį kartą šalies pirmenybių medaliais pasipuošė 2012-aisiais Rusijoje, kai iškovojo bronzą.

Pagrindiniame finale čempionės titulą ginanti Rusijos rinktinė žais su olimpiniais čempionais Kanados ledo ritulininkais. Tai bus aštuntasis Rusijos komandos ir 38-asis Kanados rinktinės finalinis mačas.

Rusijos ledo ritulininkai planetos pirmenybių auksą iškovojo penkis kartus, o kanadiečiai - net 24-is, tiesa, paskutinį kartą 2007-aisiais Maskvoje. Šios rinktinės pasaulio čempionatų finaluose tarpusavy žaidė du kartus ir abusyk - 2008 metais Kanadoje bei po metų Šveicarijoje - laimėjo Rusijos komanda.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.