19
“Olympiacos“ pergalė (nuotr. SCANPIX)

Pirmuoju Ispanijos sostinėje prasidėjusio 2014-2015 metų sezono ULEB Eurolygos vyrų krepšinio finalo ketvirto turnyro finalo dalyviu tapo 1997, 2012 ir 2013 metais šį turnyrą laimėjęs Pirėjo „Olympiacos“ (Graikija) klubas.

Po metų pertraukos į prestižiškiausio Senajame žemyne turnyro finalo ketverto varžybas patekę „Olympiqcos“ krepšininkai pirmosiose pusfinalio rungtynėse penktadienį 70:68 (17:20, 18:16, 12:15, 23:17) įveikė trečius metus iš eilės pusfinalyje suklupusią Maskvos CSKA (Rusija) komandą ir finale žais trečią kartą per pastaruosius ketverius metus bei septintą kartą klubo istorijoje.

Susitikimo didvyriu tapo 13 taškų pelnęs Vassilis Spanoulis. Prametęs pirmuosius vienuolika metimų graigas ketvirtajame kėlinyje vėl buvo savo ekipos lyderis ir pergalingą tritaškį pelnė likus 7,1 sekundės ir rungtynių pabaigos.

14 taškų prie pergalės prisidėjo Georgios Printezis, 10 – Kostas Sloukas, 9 – Ioannis Papapetrou.

Pralaimėjusiųjų gretose sėkmingiausiai žaidė Nando De Colo (18 tšk.), Saša Kaunas (11 tšk.), Aaronas Jacksonas ir Sonny Weemsas (po 9 taškus).

Kitame pusfinalio mače Jono Mačiulio Madrido „Real“ (Ispanija) komanda susitiks su Stambulo „Fenerbahče“ (Turkija) ekipa.

„Olympiacos“: G.Printezis 14 (8 atk. kam.), V.Spanoulis 13 (1/7 dvit., 3/8 trit.), K.Sloukas 10, I.Papapetrou 9, B.Petway‘us. B.Dunstonas ir V.Mantzaris – po 5.

CSKA: N.De Colo 18, A.Kaunas 11, S.Weemsas ir A.Jacksonas – po 9, M.Teodosičius 8, A.Voroncevičius (5 atk. kam., 5 rez. perd.) ir A.Kirilenka (5 atk. kam.) – po 5.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.