29
Čempionų lygos pusfinalis: „Real“ – „Juventus“ (nuotr. SCANPIX)

Cristiano Ronaldo po atsakomųjų UEFA Čempionų lygos pusfinalio rungtynių Madride vienas pirmųjų iš stadiono nėrė į drabužinės patalpas. Priežastis - prognozuoto „El Classico" mūšio šio turnyro finale nepamatysime. Birželio 6 dieną Berlyno olimpiniame stadione dėl pagrindinio Čempionų lygos trofėjaus susigrums „Barcelona“ ir Turino „Juventus“.

29

Tai paaiškėjo po trečiadienį Madride pasibaigusių atsakomųjų rungtynių tarp praėjusių metų taurės laimėtojo vietos „Real“ (Ispanija) ir Italijos čempionės titulą jau užsitikrinusios Turino „Juventus“ vienuolikės, kurios baigėsi lygiosiomis 1:1 (1:0).

Pirmajame kėlinyje Cristiano Ronaldo (23 min. iš 11 m baudinio) išvedė šeimininkus į priekį, o antrajame kėlinyje rezultatą išlygino „Karališkojo“ klubo futbolo mokyklos auklėtinis Alvaro Morata (57 min.).

Beje, įmušęs 77-ą įvartį UEFA Čempionų lygoje C. Ronaldo pavijo rezultatyviausią visų laikų šio turnyro žaidėją argentinietį Leonelį Messį („Barcelona). Bendrą mačo pergalę „Juventus“ futbolininkams garantavo prieš savaitę namuose 2:1 (1:1) laimėtas susitikimas.

Gražiausi rungtynių kadrai:

Lemiamos atakos ir pavojingi rungtynių momentai:

Kitame pusfinalio mače Ispanijos vicečempionė „Barcelona“ vienuolikę 3:0 ir 2:3 įveikė Vokietijos čempioną Miuncheno „Bayern“ klubą. Tiek „Juventus“, tiek „Barcelona“ komandai tai bus aštuntosios prestižiškiausio Senajame žemyne futbolo klubų turnyro finalo rungtynės.

Du kartus – 1985 ir 1996 metais – šią taurę laimėję „Juventus“ futbolininkai paskutinį kartą finale žaidė 2003-aisiais, o keturis kartus – 1992, 2006, 2009 ir 2011 metais – šį trofėjų iškovojusi „Barcelona“ komanda į finalą pateko po ketverių metų.

Pajėgiausių Europos klubų turnyro finale šios ekipos tarpusavy nežaidė. Praėjusių metų šio turnyro finale Madrido „Real“ klubas per pratęsimą 4:1 nugalėjo Madrido „Atletico“ (abu Ispanija) futbolininkus.