Sekmadienį vykusiame Hamburgo maratone Diana Lobačevskė tarp moterų užėmė ketvirtą vietą ir įvykdė 2016 metų Rio de Žaneiro (Brazilija) olimpinį ir šių metų pasaulio čempionato Kinijoje normatyvą - 2 valandos 28 minutės bei 57 sekundės.

Lietuvos stajerę 42 km 195 m distancijoje aplenkę tik trys Afrikos bėgikės - etiopė Meseret Hailu Debele (2:25:41), Kenijos atstovė Sylvia Jebiwot Kibet (2:26:16) ir Beata Naigambo (2:27:28) iš Namibijos.

Tarp vyrų Hamburgo maratone triumfavo Kenijos bėgikas Lucas Rotichas (2:07:17), antras finišavo Ghirmay'as Ghebreslassie'is (2:07:47) iš Eritrėjos, o trečiąja pozicija tenkinosi kitas Kenijos stajeris Stephenas Chebogutas (2:08:01).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.