BEKO-LKL čempionate priešpaskutinio turo rungtynėse „Juventus“ (23-16) krepšininkai namuose 77:75 (20:21, 20:17, 18:17, 19:20) po atkaklios kovos turėjo pripažinti „Mažeikių“ (4-34) pranašumą.

Rungtynes komandos pradėjo lygiai ir po pirmųjų penkių minučių priekyje buvo „Mažeikiai“ (11:13). „Juventus“ pelnė 6 taškus iš eilės ir išsiveržė į priekį (19:15). Pirmąjį kėlinį tritaškiu baigė Darius Tarvydas – 21:20.

Antrojo kėlinio pradžioje Arvydas Šikšnius tolimu metimu persvėrė rezultatą (27:24). Dvitaškiu su pražanga atsakė D. Tarvydas (27:27). Šeši šeimininkų taškai iš eilės grąžino jiems pranašumą (33:27). Komandos kurį laiką keitėsi taikliomis atakomis, o ketvirtį, pelnydamas dešimtąjį savo tašką, baigė Sidney Sandersas – 38:40.

Po ilgosios pertraukos žaidimas per daug nepasikeitė, o po Arvydo Gydros tritaškio persvara buvo svečių rankose (46:50). Evaldas Šaulys sėkmingai baigė ketvirtį ir prieš lemiamą kėlinį svečiai pirmavo – 55:58.

Likus žaisti minutę iki ketvirto kėlinio pabaigos įvyko rungtynių lūžis: Darius Pakamanis pataikė dvitaškį ir padidino svečių pranašumą (70:73). R. Broadusas nepataikė iš toli, o Tyleris Olanderis realizavo abu baudų metimus (70:75). Arvydas Šikšnius tritaškius sumažino deficitą iki minimalaus, o Simonas Serapinas realizavo tik vieną baudos metimą (75:77). Paskutinės atakos metu aikštelės šeimininkai turėjo tris mėginimus sėkmingai užbaigti ataką, bet jie buvo nesėkmingi ir pergalę šventė „Mažeikiai“.

„Juventus“: R. Broadusas 20 tšk., E. Stanionis 13 tšk., A. Šikšnius 9 tšk., E. Dimša 8 tšk., S. Kulvietis ir N. Barinovas po 6 tšk., V. Čepukaitis ir V. Dabkus po 4 tšk., O. Varanauskas 2 tšk.

„Mažeikiai“: D. Tarvydas 21 tšk., A. Gydra 14 tšk., E. Šaulys (6 atk. kam.) 13 tšk., S. Sandersas 10 tšk., T. Olanderis 8 tšk., D. Pakamanis 7 tšk., S. Serapinas 3 tšk., R. Danys 1 tšk.