Ketvirtadienį sužaistos atsakomosios 2014-2015 metų sezono UEFA Europos lygos (Europa League) futbolo turnyro ketvirtfinalio rungtynės, po kurių vietas pusfinalyje užsitikrino nugalėtojos titulą ginanti bei dar dusyk (2006 ir 2007 metais) šiame turnyre triumfavusiai „Sevilla“ (Ispanija) vienuolikė, Dniepropetrovsko „Dnipro“ (Ukraina), „Fiorentina“ (Italija) bei „Napoli“ (Italija) komandos.

„Sevilla“ futbolininkai svečiuose susitikimą su Rusijos pirmenybių lyderiu Sankt Peterburgo „Zenit“ klubu baigė lygiosiomis 2:2 ir į pusfinalį pateko dėka pergalės 2:1 savo aikštėje prieš savaitę.

Atsakomosiose rungtynėse Rusijoje Carlosas Bacca (6 min. iš 11 m baudinio) išvedė svečius į priekį, tačiau antrajame kėlinyje po tikslių Salomono Rondono (48 min.) ir Hulko (72 min.) smūgių jau pirmavo „Zenit“ vienuolikė.

Išlyginamąjį įvartį, išvedusį „Sevilla“ komandą tarp keturių geriausių šio turnyro ekipų, 85-ą minutę įmušė Kevinas Gameiro.

Kitų atsakomųjų ketvirtfinalio susitikimų rezultatai (skliaustuose – pirmųjų rungtynių rezultatai):

Dniepropetrovsko „Dnipro“ (Ukraina) – „Club Brugge“ (Belgija) 1:0 (0:0)

Įvartis – Jevgenij Šachov (82 min.)

„Fiorentina“ (Italija) – Kijevo „Dinamo“ (Ukraina) 2:0 (1:1)

Įvarčiai – Mario Gomez (43 min.), Juan Vargas (90+4 min.).

Raudona kortelė: Jeremain Lens (40 min. – „Dinamo“)

„Napoli“ (Italija) – „VfL Wolfsburg“ (Vokietija) 2:2 (4:1)

„Napoli“ – Jose Callejon (50 min.), Dries Mertens (65 min.)

„VfL Wolfsburg“ – Timm Klose (71 min.), Ivan Perisič (73 min.)

2014-2015 metų sezono UEFA Europos lygos futbolo turnyro nugalėtojas gegužės 27 dieną paaiškės Varšuvoje (Lenkija).