Pralaimėjimą ketvirtose Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionato ketvirtfinalio rungtynėse patyrė Jonavos „Petrochema“ - 71:90 (24:19, 11:21, 15:26, 21:24) nusileidusi Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ ekipai. Serijoje iki trijų pergalių jonaviečiai nusileido varžovams rezultatu 1:3 ir baigė pasirodymą šio sezono NKL čempionate. Marijampolės klubas, savo ruožtu, pirmąjį sykį klubo istorijoje pateko į finalo ketverto varžybas, kuriose susitiks su Raseinių „Rasų“ ir Molėtų „Ežerūno-Kario“ komandų poros nugalėtoju.

Rungtynėse Jonavoje šeimininkai greitai šovė į priekį ir, įpusėjus pirmajam kėliniui, Kęstučio Naruševičiaus auklėtiniai pirmavo - 13:5. Aktyviau į žaidimą marijampoliečių gretose įsijungęs Paulius Kleiza padėjo komandai stabilizuoti situaciją - 11:14 (7 min). Tiesa, iki ketvirčio pabaigos iš įvairių distancijų puikiai pataikiusi „Petrochema“ išlaikė pranašumą - 24:19.

Tris tritaškius bei dvitaškį antrojo kėlinio pradžioje pataikiusi „Sūduvos-Mantingos“ ekipa perėmė iniciatyvą - 30:26 (14 min). Jonavos komandą laiku pabudino Tado Sebežiovo ir Henriko Vorotnikovo tandemas, neleidęs svečiams susikrauti didesnės persvaros - 32:35 (17 min). Iki didžiosios pertraukos aikštelėje vyko atkakli kova, tiesa, žaidimo kontrolė ir toliau priklausė Marijampolės klubui - 40:35.

Trečiajame kėlinyje aktyviai žaidę marijampoliečiai greitai nutolo per dviženklį atstumą - 48:38 (23 min). Situaciją kiek pataisė Lukas Grabauskas - 41:48 (24 min), tačiau dar sykį spurtavę Giedriaus Žibėno auklėtiniai netrukus turėjo 15 taškų persvarą - 56:41 (26 min). Susikrovę saugų pranašumą, svečiai neprileido arčiau šeimininkų iki pat ketvirtojo kėlinio pradžios - 66:50.

Jonaviečių bandymus suorganizuoti lemiamą varžovų krepšio šturmą nutraukdavo netaiklūs metimai, o didžiąją ketvirtojo kėlinio dalį puikiai pataikę Marijampolės krepšininkai iniciatyvos iš savo rankų nebepaleido bei laimėjo susitikimą - 90:71.

Jonavos „Petrochema“: Tadas Sebežiovas 18 taškų, Henrikas Vorotnikovas 15, Aurimas Urbonas 11, Vytautas Pikalavičius ir Ričardas Verbickas po 8, Evaldas Aniulis ir Karolis Šarukas po 4, Lukas Grabauskas 3, Dainius Gulbinas ir Tomas Milinskas taškų nepelnė, Tomas Zdanavičius ir Mikita Balaban aikštelėje nepasirodė. Marijampolės „Sūduva-Mantinga“: Paulius Kleiza 23 taškai, Aurimas Kieža 14, Aivaras Kvedaravičius 11.